Doorgaan naar hoofdcontent

SBS: A8: Star of the Orient, I3: Dutchman's Puzzle

Ik kom gewoon niet van de SBS af. Ik vind het zo leuk om te doen, dat ik alle (en dan echt: alle!) projecten om me heen vergeet.

Maar, ik ga binnenkort op vakantie en dan neem ik alle projecten mee, behalve de SBS! Kijken of ik na mijn vakantie een blogje kan schrijven over de andere quiltprojecten. 

Maar nu eerst weer 2 SBS-blokjes. Het zijn dit keer geworden A8-Star of the Oriƫnt en I3-Dutchman's Puzzle.

links: I3-Dutchman's Puzzle, rechts: A8-Star of the Orient

Reacties

Een reactie posten

Populaire posts van deze blog

Sweet William: nieuw blok

Dit blokje van Sweet William heeft mooie zachte kleuren in de bloemen en blaadjes, maar het mandje is dan weer wat donkerder van kleur. Dat geeft het geheel wat balans.  Het was weer erg leuk om een blok van de Sweet William te maken, dus het volgende blok zal vast niet lang op zich laten wachten. 

Sweet William: weer begonnen!

Kijk eens wat ik vond toen ik in mijn kast aan het opruimen was: de Sweet William quilt!  Jeetje, het is alweer een tijd geleden dat ik daar aan gewerkt heb. Het was ooit een BOM bij Quilt it & Dorry. Het patroon is van Susan Smith.  Ik had het patroon in een ringband gedaan en de stoffenpakketjes per bloemenmandje gelabeld en alles in een plastic zak gedaan. En nu kwam ik dat hele pakket weer tegen, hoe leuk! Ik heb er weer zin in, ik ga meteen vandaag een blok maken!

Anna: windmill and outline, Ʃn flying geese

Het gaat goed met het werken aan de Anna-quilt. De volgende blokken die ik maakte waren de "windmill and outline"-blokken. Dat zijn in deze quilt vrij grote blokken, dus niet al te moeilijk te maken. Ik heb in totaal 16 van deze blokken gemaakt.  Samen met de flying geese in wit, rood en licht- en donkerblauw, vormen ze een rand die rond het centrum komt. Hieronder zie je 2 van deze randen, maar ik heb er natuurlijk 4 van gemaakt.    De volgende stap worden de hoekblokken, die per hoek bestaan uit 3 "uneven ninepatch"-blokken en 1 "ladder"-blok. Ik stel mezelf weer een deadline: in april moeten de 4 hoekblokken af zijn.