Doorgaan naar hoofdcontent

update Tea Cup Bath

Tussendoor ben ik lekker aan het borduren, verder met de Tea Cup Bath. Ik ben bijna aan het einde van deze bladzijde van het patroon, dus ik kan binnenkort aan een verse pagina beginnen.

Je kunt nu al een stuk beter zien dat het een chocoladekoekje is en het Harry Potter-boek is bijna af.


En een close-up:


Ik vind dit werk toch wel heel mooi worden, ben blij dat ik er (lang geleden) aan begonnen ben!



Reacties

Populaire posts van deze blog

Sweet William: nieuw blok

Dit blokje van Sweet William heeft mooie zachte kleuren in de bloemen en blaadjes, maar het mandje is dan weer wat donkerder van kleur. Dat geeft het geheel wat balans.  Het was weer erg leuk om een blok van de Sweet William te maken, dus het volgende blok zal vast niet lang op zich laten wachten. 

Sweet William: weer begonnen!

Kijk eens wat ik vond toen ik in mijn kast aan het opruimen was: de Sweet William quilt!  Jeetje, het is alweer een tijd geleden dat ik daar aan gewerkt heb. Het was ooit een BOM bij Quilt it & Dorry. Het patroon is van Susan Smith.  Ik had het patroon in een ringband gedaan en de stoffenpakketjes per bloemenmandje gelabeld en alles in een plastic zak gedaan. En nu kwam ik dat hele pakket weer tegen, hoe leuk! Ik heb er weer zin in, ik ga meteen vandaag een blok maken!

Claudine: deel 6, gedeeltelijk (deel 5, slot)

Het heeft even geduurd, maar ik heb nu toch écht alle 28 Turnstileblokken af. Je ziet hieronder een gedeelte liggen.  Ik ben er eigenlijk best tevreden over, ik denk dat de kleuren heel mooi zijn bij elkaar.  Maar, hoe mooi ik deze blokjes ook vind, ik ben blij dat ik door kan met deel 7 van deze quilt. Dat gaat een hoekblok worden die naast deze Turnstileblokjes komt.