Doorgaan naar hoofdcontent

nog eentje!

In de tussentijd heb ik nog een blokje van Kim & Me kunnen afwerken.


Volgens Dochterlief had de bovenste bloem een "strikje om". Het lijkt er inderdaad wel op, haha!

Dit is één van de laatste applicatieblokjes, daarna ga ik aan de slag met de patchworkblokjes. Dat zal een stuk sneller gaan, want dat doe ik op de naaimachine. Het zijn allemaal dezelfde blokjes, dus ook nog eens lekker makkelijk. Te zijner tijd natuurlijk hier te bewonderen!


Reacties

Populaire posts van deze blog

Sweet William: nieuw blok

Dit blokje van Sweet William heeft mooie zachte kleuren in de bloemen en blaadjes, maar het mandje is dan weer wat donkerder van kleur. Dat geeft het geheel wat balans.  Het was weer erg leuk om een blok van de Sweet William te maken, dus het volgende blok zal vast niet lang op zich laten wachten. 

Sweet William: weer begonnen!

Kijk eens wat ik vond toen ik in mijn kast aan het opruimen was: de Sweet William quilt!  Jeetje, het is alweer een tijd geleden dat ik daar aan gewerkt heb. Het was ooit een BOM bij Quilt it & Dorry. Het patroon is van Susan Smith.  Ik had het patroon in een ringband gedaan en de stoffenpakketjes per bloemenmandje gelabeld en alles in een plastic zak gedaan. En nu kwam ik dat hele pakket weer tegen, hoe leuk! Ik heb er weer zin in, ik ga meteen vandaag een blok maken!

Claudine: deel 6, gedeeltelijk (deel 5, slot)

Het heeft even geduurd, maar ik heb nu toch écht alle 28 Turnstileblokken af. Je ziet hieronder een gedeelte liggen.  Ik ben er eigenlijk best tevreden over, ik denk dat de kleuren heel mooi zijn bij elkaar.  Maar, hoe mooi ik deze blokjes ook vind, ik ben blij dat ik door kan met deel 7 van deze quilt. Dat gaat een hoekblok worden die naast deze Turnstileblokjes komt.