Doorgaan naar hoofdcontent

facebook-BOM

In deze COVID-19 tijd, waarin iedereen opgeroepen wordt om zoveel mogelijk binnen te blijven, heb ik meer dan ooit tijd om op mijn computer bezig te zijn. Ik lees dan allerlei blogs, over geocaching, over tuinieren, maar ook over handwerken (zie ook de balk rechts).

Bij een van die blogs zag ik een mooi quiltblok. Het bleek een blok te zijn van een gratis BOM die op Facebook wordt gedeeld. Nu sta ik dus meteen weer in dubio: zal ik met deze BOM meedoen? Ik heb nog wel een mooi stoffenpakket dat ik daarvoor zou kunnen gebruiken....maar al die andere projecten die ik ook nog heb dan? Dilemma, dilemma....



Weet je wat, ik word gewoon lid van die Facebookgroep en dan kan ik altijd nog zien wanneer ik met dit patroon ga beginnen.

Eerst ga ik nu in mijn achtertuin verder borduren aan de Tea Cup Bath (bijna een pagina af!), en genieten van het zonnetje.

Rest mij nog te zeggen: houd je in deze tijd aan de regels van de regering en vooral BLIJF GEZOND!

Reacties

Populaire posts van deze blog

Sweet William: nieuw blok

Dit blokje van Sweet William heeft mooie zachte kleuren in de bloemen en blaadjes, maar het mandje is dan weer wat donkerder van kleur. Dat geeft het geheel wat balans.  Het was weer erg leuk om een blok van de Sweet William te maken, dus het volgende blok zal vast niet lang op zich laten wachten. 

Borduren: Tea Cup Bath update

Nu de dagen weer korter worden, en het veel regent, ben ik lekker in mijn "knutselkamertje" bezig. Op dit moment ben ik vooral bezig met borduren, dat werkt heerlijk ontspannend. Een bad nemen zonder heerlijk badschuim kan natuurlijk niet, dus de belletjes hebben nu vorm gekregen. En je kunt het begin van het theekopje/bad zien!  Het is een groot werk, maar toch gelukt om het op de foto te krijgen. Hieronder een totaalplaatje tot nu toe. 

Sweet William: weer begonnen!

Kijk eens wat ik vond toen ik in mijn kast aan het opruimen was: de Sweet William quilt!  Jeetje, het is alweer een tijd geleden dat ik daar aan gewerkt heb. Het was ooit een BOM bij Quilt it & Dorry. Het patroon is van Susan Smith.  Ik had het patroon in een ringband gedaan en de stoffenpakketjes per bloemenmandje gelabeld en alles in een plastic zak gedaan. En nu kwam ik dat hele pakket weer tegen, hoe leuk! Ik heb er weer zin in, ik ga meteen vandaag een blok maken!