Doorgaan naar hoofdcontent

update Ellens deken

Ik heb spierpijn. Gisteren namelijk een paar uur op mijn knietjes gezeten om Ellens deken te dubbelen. De top was af, ik heb vrijdag en zaterdag de achterkant afgemaakt en de tussenvulling had ik al in huis. Gisteren was een goede dag om te dubbelen, maar wat heb ik daar eigenlijk een hekel aan....Als beloning mag ik nu met het leuke werk beginnen: het doorquilten van de deken.
Hier zie je hoe de top uiteindelijk is geworden; ik ben er geloof ik best tevreden mee:
Ellens deken
close up Ellens deken

Reacties

Populaire posts van deze blog

Sweet William: nieuw blok

Dit blokje van Sweet William heeft mooie zachte kleuren in de bloemen en blaadjes, maar het mandje is dan weer wat donkerder van kleur. Dat geeft het geheel wat balans.  Het was weer erg leuk om een blok van de Sweet William te maken, dus het volgende blok zal vast niet lang op zich laten wachten. 

Borduren: Tea Cup Bath update

Nu de dagen weer korter worden, en het veel regent, ben ik lekker in mijn "knutselkamertje" bezig. Op dit moment ben ik vooral bezig met borduren, dat werkt heerlijk ontspannend. Een bad nemen zonder heerlijk badschuim kan natuurlijk niet, dus de belletjes hebben nu vorm gekregen. En je kunt het begin van het theekopje/bad zien!  Het is een groot werk, maar toch gelukt om het op de foto te krijgen. Hieronder een totaalplaatje tot nu toe. 

Sweet William: weer begonnen!

Kijk eens wat ik vond toen ik in mijn kast aan het opruimen was: de Sweet William quilt!  Jeetje, het is alweer een tijd geleden dat ik daar aan gewerkt heb. Het was ooit een BOM bij Quilt it & Dorry. Het patroon is van Susan Smith.  Ik had het patroon in een ringband gedaan en de stoffenpakketjes per bloemenmandje gelabeld en alles in een plastic zak gedaan. En nu kwam ik dat hele pakket weer tegen, hoe leuk! Ik heb er weer zin in, ik ga meteen vandaag een blok maken!